Depremzede Kadınlara 8 Mart’ta Moral Ziyareti


KANAR “HER HAYAT BİR KADINLA BAŞLAR”

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde deprem felaketinin yaraları hızla sarılmaya devam ederken Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, eşi Yasemin Kanar ve kadın müdürler ile Mustafakemalpaşa ilçesine gelen depremzede kadınları unutmayarak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde ziyarette bulundu.

Deprem felaketinin ardından ilçeye yerleşen tüm depremzede kadınları, Mustafakemalpaşa Belediyesi Kadın müdürleriyle ziyaret eden Başkan Kanar “Her hayat bir kadınla başlar’’ vurgusu yaptı. Deprem bölgesinden ilçeye gelen depremzedeleri ilk günden bu yana yalnız bırakmayarak tüm ihtiyaçlarını karşılayan Mustafakemalpaşa Belediyesi, giyim, gıda, barınma ihtiyaçlarının yanı sıra manevi sevgisiyle deprem acılarını bir nebze olsun unutturdu. 

MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KADIN DAYANIŞMASI

İlçede ki tüm etkinlikleri iptal edip tüm yardımları ve destekleri depremzede ailelere ve deprem bölgesine çeken Başkan Kanar “Bir şehirde kadın mutluysa o kent mutludur. Şuna inanmak lazımdır ki, dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir. Hayatın her alanında kadınlarımızı etkin olan her dokunuşuyla dünyayı güzelleştiren, kadınlarımız bizler için çok kıymetli. Değerli eşim ve kadın müdürlerimiz ile birlikte deprem bölgesinden ilçemize gelen kıymetli kadınlarımızı unutmayarak bu özel günlerinde yanlarında olmak istedik. Kadın istihdamına önem veren bir belediye olarak kadın müdürlerimiz ile birlikte ilçemizde bulunan 220 ailenin, değerli kadınlarını ziyarette bulunarak özel günlerinde yalnız bırakmadık. Bir gün değil her gün değerli olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlarım. ’’dedi. 
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir