Hadise o isimle aşka yelken açtı! Sosyal medya paylaşımı ele verdi: Meğer Hadise ile yıllar önceden tanıyormuş…

Hadise’nin aşk mesajları ifşa oldu. Konuşmalardaki kişinin eski flörtü olduğu ortaya çıktı. Hadise kiminle aşk yaşıyor? Hadise’nin yeni sevgilisi kim? Hadise’nin yeni sevgilisini duyunca şaşıracaksınız? İşte detaylar…

HADİSE YENİ AŞKA YELKEN AÇTI!

Hadise yeni aşkı ile gündeme geldi. Aşk mesajları ifşa edildi. Hadise’nin eski flörtü çıktı. Fransız boksör ile konuşmaları olay yarattı.

2022’de gündemde olan Mehmet Dinçerler ve Hadise evliliği boşanma ile sonuçlandı. Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye taktığı yüzüğün sahte olduğu iddia edildi. Ardından Ebru Gündeş’in evli olduğu süreç içerisinde eşi Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddialar arasında yer aldı.

Geçtiğimiz süreçte ise Icardi’yi takibe alan Hadise bu sefer spor dünyasında başka tarafa yöneldi. Fransız boksör ile aşk yazışmaları gündemde yerini aldı. Hadise’nin ifşa olan aşkının kim olduğu görenleri şaşırttı. İddialara göre Hadise’nin yeni aşkı eski flörtü çıktı.

Ünlü şarkıcı Hadise, Fransız kick boks şampiyonu olan Cyril Benzaquen’le aşk iddiaları yer aldı. Yazışmalar sosyal medyada çok konuşulanlar arasında oldu. Televizyon programında ‘Hadise’nin yeni aşkı’ olarak iddia edildi. Hadise sosyal medyada paylaşımın altına ‘Seni böyle görmek istiyorum.’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir